Brzozowa 7
07-200 Wyszków
Tel. 693 409 222, 530 029 890
mail: biuro@chptrans.pl
Wróć do listy

PALL-EX


Z dniem 1 września 2017 roku nawiązaliśmy współpracę z międzynarodową siecią Pall-Ex, jedną z największych i najszybciej rozwijających się sieci dystrybucji ładunków spaletyzowanych w Europie. Pall-Ex został założony w 1996 roku w UK przez Hilary Devey i obecnie działa w Wielkiej Brytanii, Włoszech, Francji, Hiszpanii, Portugalii, krajach Beneluksu, Rumunii i Bułgarii a od niedawna również w Polsce. Rocznie w ramach sieci Pall-Ex transportowanych jest ok 4 milionów palet dzięki współpracy 400 Członków Regionalnych . Wizją nasza oraz Grupy Pall-Ex jest zostać wiodącą siecią dystrybucyjną w Europie.
Jako Członek Regionalny współpracujemy z kilkunastoma Depotami na terenie kraju, aby móc świadczyć usługi na najwyższym poziomie w serwisie next-day. Dzięki temu nasi Klienci otrzymają niezawodne i opłacalne rozwiązania logistyczne.
 
Dzięki współuczestniczeniu wraz z innymi firmami w sieci Pall-Ex możemy zaproponować naszym Klientom usługi krajowej, a w niedługim czasie międzynarodowej, dystrybucji ładunków na paletach, o różnych wymiarach i w bardzo konkurencyjnych cenach. 
Nasze podstawowe usługi dystrybucji towarów na paletach:
  • Główne nośniki w sieci to: palety o podstawie euro oraz przemysłowe, dodatkowo oferujemy pół palety oraz palety niestandardowe
  • Rodzaje palet: Niska Lekka, Wysoka Lekka, Niska oraz Ciężka
  • Konkurencyjne ceny od 1 do 5 palet oraz przesyłki wielopaletowe
  • Ładunki całopojazdowe (FTL) oraz ładunki częściowe (LTL)
Nasi Klienci mogą śledzić przesyłki w systemie Track & Trace, dlatego Twój towar jest w dobrych rękach.
Grupa Pall-Ex oferuje unikalne usługi, dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego Klienta, w tym pełną obsługę logistyczną dla Klientów korporacyjnych, stworzenie indywidualnego konta w systemie IT, którym Klient sam może zarządzać i decydować o priorytetach jego przesyłek.
 
Tel. +48570655511
Mail : pallex026@chptrans.pl